.

Pogo Топката Рамнотежа Одбор Отскокнување Тоа Lolo Забава Хопер за Деца на Возраст од 6 и Нагоре и Возрасните за Божиќ

Pogo Топката Рамнотежа Одбор Отскокнување Тоа Lolo Забава Хопер за Деца на Возраст од 6 и Нагоре и Возрасните

DEN 837.84

Тековен
Во магацинот.

Тоа е одличен начин за да се забавувате со вашето семејство и да горат некои калории дома или во Фитнес Центарот.Вашите пари нема да се потроши, ние секогаш се стави вредност за вашите пари.Joyslook тим, се стремиме да се комбинираат забава на скокање Pogo Топката со вежбањето,кој помага при координацијата и рамнотежата.Тоа е се вклучени, исто така, воздушна пумпа и игла.Нашите Рамнотежа одбор е уникатен,обезбедени од страна на одличен тим со внимание и дополнителна заштита.Тоа доаѓа во убаво кутија,голема играчка за подарок.Тоа е многу популарна за деца,тинејџери и дури и возрасни лица,како што е нашата топката може да се одржи до 200lbs.ИГРА ЗА ЗАБАВА,АКТИВНА ЗАБАВА.Joyslook Pogo Топката е направен со силни и издржливи пластични рамнотежа одбор,кој ќе не виткајте или попуштат со не се лизга површината текстура.ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН.БЕСПРЕКОРЕН КВАЛИТЕТ.Joys Look Pogo топката е забавно играчка и одличен извор на остварување,која ќе ви помогне во координацијата и рамнотежата,што дава добар тренингот на вашите мускули,здрави мускули даде силна грб, нозе и рамен стомак,скокање прави мускулите да работат,кој ќе согорувате многу калории и ќе ви помогне да го намалите вишокот на килограми.гори во прилог некои калории обезбедување на здрави мускули со силна грб,нозе и рамен стомак.Joyslook тим да се создаде уникатен дизајн кој ќе одговара на секое дете за посебни прилики или возрасни,кој сака да биде во добра форма.Joys Look се состои од жив топка и тоа е фиксиран на светлина и силна пластика одбор.ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА.

Параметри на производот