.

Moen YB0886CH Arris Модерна Рака Крпа Прстен, Хром 6.50 x 3.15 x 5.71 инчи

Moen YB0886CH Arris Модерна Рака Крпа Прстен, Хром 6.50 x 3.15 x 5.71 инчи

1501.68
DEN 1392.00 -7 %

Тековен
Во магацинот.

И со значајни иновации како лесно и брзо тапа инсталација со M-PACT или интегрирани мастило марки на вашата бања прибор ви покажува каде да се вежба со Притиснете & Означи, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.ФЛЕКСИБИЛНИ СМЕСТУВАЊЕ : За употреба во када, како и кујната за да виси крпи и повеќе.Изложени цевки и индустриски-шик бои се само неколку од центарот на градот лофт-инспириран дизајнерски детали кои доаѓаат на живот во Arris чешми и додатоци.Во Moen, ние се стави на клиентите во центарот на сè, вклучувајќи ја и нашата процес на дизајн.Модерниот стил со Moen функционалност (приказ поголеми).извршување(function(A) { A.Остри агли и тубуларна линии доминираат секое парче во овој стилски и функционален, современ колекција.Она што е во Box Moen YB0886 Arris крпа прстен; инсталација instructions YB0886 Arris Крпа Ring At на Glance Sharp агли и тубуларна линии за модерна, лофт-инспириран изглед на вашиот bathroom Chrome finish Installs лесно да ја Заврши својата бања за целиот спектар на Arris чешми, тушеви, и accessories Limited доживотна гаранција П. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.Нивните потреби и согледувања се вози на развој на прекрасен, иновативни производи и технологија што помогне да се направи секојдневните задачи, само малку полесно.Изложени цевки и индустриски-шик бои се само неколку од центарот на градот лофт-инспириран дизајнерски детали кои доаѓаат на живот во Moen е Arris чешми и додатоци.МИР-НА-УМ : Дизајнирани за кавга-бесплатно инсталација.Опис на производот Arris чешми и додатоци карактеристика на цилиндрични изгледа дека е темелно модерна.Дополнително, сите Moen производи доаѓаат со Ограничена Доживотна Гаранција против протекување, drips и заврши дефекти.68 инчи (Dxšxv).Од чешми и фамилии да филтрација системи и ѓубре продажби, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата кујна.

Параметри на производот