.

FindingKing Стакло Врвот Случај Црна Кожа Џеб Види Накит Екранот Лента

FindingKing Стакло Врвот Случај Црна Кожа Џеб Види Накит Екранот Лента

DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Ова е нова црно стакло врвот послужавник.На стакло врвот ви овозможува да ја прикажете вашата содржина, додека одржување на нив прашина бесплатна и безбедна.На latch на капакот помага да се задржи од губење на какви било предмети.Одговара на сите целосна големина на екранот влошки и влошки.Тоа мерки 14 3/4" x 8 1/4" x 2 3/4" (37.4 cm x 20.9 cm x 69 mm).

Параметри на производот