.

30 Парчиња Летаат Риболов Муви Streamer Летаат Асортиман рачно изработени Волнеста Летаат Риболов Мами за Риболов на Пастрмка

30 Парчиња Летаат Риболов Муви Streamer Летаат Асортиман рачно изработени Волнеста Летаат Риболов Мами за Риболов

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде благо, различни од големината погоре.Практичен дизајн : мува риболов мами доаѓаат со разни бои, што ви дава различни опции; реална форма на мува можат подобро да ги привлече рибите вниманието и да ви помогне риба ефикасно, заштеда на време и напор.Едноставен за употреба : може и директно да се поврзат streamer асортиман со риболов линија и се зацврсти тоа цврсто; На јадицата лесно ќе кука долната вилица и тешки риба за да се спречи риби од бегство, убаво алатка ви помага да го фати сите риби брзо.Лесно да се примени : вие не може директно да се поврзат streamer асортиман со риболов линија и се зацврсти тоа цврсто; На јадицата лесно ќе кука долната вилица и тешки риба за да се спречи риби од бегство, убаво алатка ви помага да го фати сите риби брзо.Издржлив материјал : направен од лесен волнеста streamer и квалитет на јаглероден челик кука, мува риболов лета се практични и издржливи да се користат, тие не се лесно да се деформира и кавгата, која може да ви послужи за долго време.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја може да биде малку различен од слики.Разноврсна примена : на рачно изработени летаат риболов муви може да се користи како не само практични алатки и добри партнери за повеќето риболов ентузијасти, но исто така корисни подароци за членовите на вашето семејство, пријатели или други риболов почетници.Карактеристики : Материјал : волнеста streamer, јаглероден челик Боја и големина : како што е прикажано на слики Пакетот вклучува : 30 x Летаат риболов муви Забелешка : производи содржат посочи делови.

Параметри на производот