.

Фокс Трки во машка Стандард Наследство Молец Pullover Руно, Црна, X-Large

Фокс Трки во машка Стандард Наследство Молец Pullover Руно, Црна, X-Large

DEN 1934.40

Тековен
Во магацинот.

80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Машина За Миење. 330 грам pullover руно.Вол / Fox главата мазна печати на предната страна. 30 инчи. 330g.Pullover руно, Fox главата мазна печати на предната, силикони обложени претходно биле вклучени и aglets, 30 HPS.

Параметри на производот