.

Utoolmart 80mm Размавта Тркала 80 Жито 1/4-инчен месо тело Пескарење Диск Абразивен 8 Компјутери

Utoolmart 80mm Размавта Тркала 80 Жито 1/4-инчен месо тело Пескарење Диск Абразивен 8 Компјутери

DEN 347.76

Тековен
Во магацинот.

【Грануларност】- 80 Жито; Тркало Дијаметар : 80mm / 3.15-инчен; месо тело со Дијаметар : 6mm / 0.24-инчен. 【Задебелена Дизајн】- Добра еластичност, висока мелење ефикасност и добри топлина дисипација, погодни за долготрајна употреба. 【Апликација】- Идеален за мелење, deburring, edge спојувањето, chamfering, а по завршувањето на широк опсег на материјал. 【Забелешка】- Р. P. M Max : 25000 R.Стр.M; ве Молиме да се впие со топла вода за 60 минути пред употреба, така што абразивни хартија треба целосно да се дополнува. 【Пакет Содржина】- 8 x Размавта Тркала.Обезбеди различни големини на наушник тркала со 1/4 месо тело за да ги задоволат вашите потреби.

Параметри на производот