.

VILAVITA 2-Поставете Бар Столици, 24.8 Инчен да 30.8 Инчен Прилагодлива Висина Вртливата Counter Висина Бар Столица, Ретро Заврши Индустриски Стил Дрво Barstools

VILAVITA 2-Поставете Бар Столици, 24.8 Инчен да 30.8 Инчен Прилагодлива Висина Вртливата Counter Висина Бар

DEN 3359.76

Тековен
Во магацинот.

Напомена : Направен од природно дрво, покажува природно дрво линии на дрво седиште.Понекогаш различни агли може да предизвика различни дрво линии, тоа не е квалитет проблем. 24.8 да 30.8 инчен прилагодлива висина и 12 инчен дијаметар backless дрво barstool.Селски борови дрва врвот на седиштето и ковано железо рамка нудат сигурен стабилност, удобно и анти-нула бар столици.Непречено вртливата за 6 инчен висина прилагодливи и завртки да immobilize.Лесно да се одговара на сите стил мебел, совршен за користење во бар, кафуле, паб дома, балкон, кујна, итн.Големина : 2-поставете Bs002.

Параметри на производот