.

Флеш Мебел Charlestown Поли Смола Adirondack Стол - Црвено - Сите Временски услови - Внатрешна/Надворешна - Наместете го на 2

Флеш Мебел Charlestown Поли Смола Adirondack Стол - Црвено - Сите Временски услови - Внатрешна/Надворешна -

DEN 4319.76

Тековен
Во магацинот.

Сет од 2 смола adirondack столчиња за да седнете покрај базенот; firepit седишта за ладно ветре ноќ седишта; удобно патио седишта за во текот на годината употреба.ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ : Полиестерски смоли состав имитирање на изгледот на дрво, без одржување, нема да чип, кора или splinter; чисти со вода и неутрален детергент.КЛАСИЧЕН ADIRONDACK СТОЛ : Поддршка вертикални решетки назад дизајн, чудни седиште за полулегнал, екстра широк грбот и рацете ублажување на притисокот од вратот и рамениците.ОТВОРЕНО СТОЛ : квалитет на изградба со ' рѓа отпорни нерѓосувачки челик, метални навртки, УВ третирани за да се спречи исчезнува.ПРОИЗВОД МЕРЕЊА : Вкупната Големина : 29.5"W x 33.5"D x 35"H; Седиште Големина : 19.75"W x 18.5"D x 14.5"H; Назад Големина : 17"W x 29"H; Арм Големина : 20.5"H од подот; 6.25-10.75"H од седиштето.Бродови во неколку кутии, може да брод одделно.Боја : Црвена | Големина : 2 Pack | Стил : Класика.

Параметри на производот