.

Baofu Ананас Не се Лизга Јога Мат Вежбање Фитнес Еко Пријателски Топла Мат Долго TPE Количка за Природни нетоксични Пилатес Мат со Носи Торба 71x26

Baofu Ананас Не се Лизга Јога Мат Вежбање Фитнес Еко Пријателски Топла Мат Долго TPE Количка за Природни нетоксични

DEN 839.52

Тековен
Во магацинот.

, додавање на контакт на стилот на секој дом.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ : Се уште се загрижени дека вашиот јога мат, ќе ти се лизга за време на вежбање?Не грижете се!Позадината на нашите Baofu јога мат, има неправилни текстура специјално дизајнирани за оваа намена, кои можат да се спречи лизгање и подобрување на контрола, така што ќе може да се вежба со повеќе самодоверба.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Нашата јога мат може да се здипли во мал квадрат и се става во вашиот ранец.По повторна употреба, тоа нема да предизвика абење и може да се користи постојано.ЕКО&КОЖАТА ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : јога мат е направен од природни гума, кој е еколошки, не-токсични, висока температура отпорни, и има одлична еластичност.Користете ладна вода или мокра крпа за да ги исклучите дамки и сува на ладно место.

Параметри на производот