.

SSMDYLYM Накит Кутија со Огледало Случај Двојно Слоеви Складирање Кутија Кожа Накит Држачот за RingStorage Кутија

SSMDYLYM Накит Кутија со Огледало Случај Двојно Слоеви Складирање Кутија Кожа Накит Држачот за RingStorage Кутија

DEN 11186.88

Тековен
Во магацинот.

Голем капацитет и повеќе партиции.Одделно складирање категории не се мешаат.Дизајниран клучеви лесно можат да се отвораат и затвораат.Промена на големина на чување мрежа како ви се допаѓа да го отклучите повеќе методи на чување.Парична казна изработка, мазна жици.Голем капацитет и повеќе партиции.Одделно складирање категории не се мешаат.Дизајниран брави се лесно да се отвори и затвори ја Промените големината на чување мрежа како ви се допаѓа да го отклучите повеќе методи на чување.Парична казна изработка, мазна жици.Тоа е лесно да се носат и место тоа по своја волја.Големината е мерени рачно, па мерење резултат ќе има грешка на 1-5мм.Поради употребата на светлината, екранот, и агол, хроматските аберации може да се случи.

Параметри на производот