.

Pawlice Срцето Печати Столче Опфаќа

Pawlice Срцето Печати Столче Опфаќа

DEN 806.40

Тековен
Во магацинот.

Изградени со висок квалитет полиестер микро-влакна ткаенини за максимална трајност и удобност.Додадете стил на вашиот седишта, додека за заштита од нив, spills, дамки, кинење, исчезнува и повеќе.Дизајнирани за брз и лесен за инсталација на повеќето автомобил и SUV кофа стил седишта – не се потребни алатки.Еластична подлога и прицврстување систем обезбедува сит и да се обезбеди универзален одговара на повеќето стандардни автомобил и SUV во парламентот.Не може да се користи на места со интегрира воздушни перници, појаси или потпирачи за раце.Petgasm лансираше колекција на уникатни и ретки животински печати дизајни.Можете да изберете од одредена раса куче, мачка, раса, хрчак, раса, папагалот раси, коњ раси, итн.Нашата компанија додава до 50 нови дизајни секој ден во нашиот каталог.

Параметри на производот