.

Ethernet CAT5E, Сива, 1000ft Рефус, 350Mhz. Отценети, UTP ПВЦ Цврст Кабел

Ethernet CAT5E, Сива, 1000ft Рефус, 350Mhz. Отценети, UTP ПВЦ Цврст Кабел

DEN 348.00

Тековен
Во магацинот.

1000 метри.СИВА боја.категорија 5 enhanced - Cat5e.Висок Квалитет На Врвот Одделение Кабел.Фармацевт кутија. 1000' гајтанот на cat5e Мрежен Кабел.Фармацевт кутија за леснотијата на користење.Цврст кабел за лесен удар надолу.

Параметри на производот