.

TUSITA Апарат Компатибилен со Garmin Vivosmart 3 - Полнење преку USB Кабел 100cm - Фитнес Активност Tracker Додатоци

TUSITA Апарат Компатибилен со Garmin Vivosmart 3 - Полнење преку USB Кабел 100cm - Фитнес Активност Tracker

DEN 230.16

Тековен
Во магацинот.

* Определување БРЗО CHAEGE & СТАБИЛНИ ПЕРФОРМАНСИ во ТЕКОТ-НАПОН и во ТЕКОТ ТЕКОВНАТА ЗАШТИТА Технолошки Спецификации Материјал : PC+ABS (Надополнување на Мирување),TPE (Кабел) Кабел Должина : 3. *Ограничување на полнење на батеријата време на 80 минути е соодветно.Изработени од над - напон, над - струја заштита, тие ќе го заштити вашиот види од кои се оштетени кога се полни.Забелешка : ве Молиме да ја полните вашата smartwatch пред батеријата се истроши.Ќе ве вратиме повторно во рок од 24 часа. 【Компактен & Лесни】Тоа е лесно да се носат кога ќе излезе.За Нас : 18-Месечна гаранција.Преглед на Овој USB 2./100 cm Полнење Време : 60 Минути Текст : 5 V / 1000-1500 m Ah Излез : 5 V/ 1000 m Ah Чип Заштитна напон / Тековни : 6 V / 200m A Компатибилност Компатибилен со Garmin Vivosmart 3 Фитнес Активност Tracker Совети да ви помогне да се заштити вашиот smart watch подобро : *Користење на полнење кабел со вграден чип, да може ефективно да се продолжи работниот век на се види.【Широк Компатибилност】Компатибилен со Garmin Vivosmart 3 Фитнес Активност Tracker. 【Безбедно Полнење】Оваа Полнење Кабел е Регулатор на Напон и PTC Внатре за да се заштитат вашиот Уред да бидат оштетени со прекуструјна кога поврзан со извор на енергија. 【Брзо Полнење, Стабилни Перформанси】Можете да се поврзете со адаптер, адаптер за во автомобил, моќ банка, лаптоп и сл, оние полнење метод може да се обезбеди висока ефикасност и висока стабилност полнење искуство за вас.Компактен и лесен дизајн е погодно за патниците и за бизнис-корисници.

Параметри на производот