.

ДДП ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ 6 КОМПЈУТЕРИ УЛ + CVD 1.5 MM ДО 3ММ ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈА ЛИФТ

ДДП ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ 6 КОМПЈУТЕРИ УЛ + CVD 1.5 MM ДО 3ММ ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈА ЛИФТ

DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

ДДП ГЕРМАНСКИ ОДДЕЛЕНИЕ 6 КОМПЈУТЕРИ УЛ + CVD 1.5 MM ДО 3ММ ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈА ЛИФТ ВИСОК КВАЛИТЕТ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.КОЛИЧИНА : 6. НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА ДДП.СЕТ ВКЛУЧУВА ЕДЕН ОД СЛЕДНИВЕ : 1 СЕКОЈ ЛИФТ,ДИРЕКТНО 1.5 MM 1 СЕКОЈ ЛИФТ,ДИРЕКТНО 2 MM 1 СЕКОЈ ЛИФТ,ДИРЕКТНО 3ММ 1 СЕКОЈ ЛИФТ,КРИВИ 1.5 MM 1 СЕКОЈ ЛИФТ,КРИВИ 2 MM 1 СЕКОЈ ЛИФТ,КРИВИ 3ММ ДОАЃААТ СО УБАВ ПАТЕНТ ЗА ПОЛНЕЊЕ.

Параметри на производот