.

Мобилен Телефон Случај Одличен Ретро Лудиот Коњ Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај за Huawei Колега 30, со Носителот & Картичка Слотови & Фото Рамка(Црна боја) (Боја

Мобилен Телефон Случај Одличен Ретро Лудиот Коњ Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај за Huawei Колега 30,

DEN 2301.60

Тековен
Во магацинот.

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Квалитет и Добра Цена Телефон задниот Поклопец Добра Performace Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.1. Концизен : тоа е едноставно облик и се сврте да ја напушти чиста и удобно впечаток на сите. 2. Функционална : случајот може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, шок, се лизга и така натаму. 3. Удобен : сите копчиња и пристаништа се достапни. 4. Преносни : тоа е непотребно за да го симнат откако на вашиот телефон го става на тоа, бидејќи тоа е доста тенка и светлина. 5. Издржливи : со добри перформанси и висок квалитет на материјалот, може да се работи за долго време. 6. Ефективни : многу погодна цена се поставени за случајот.Тоа е прифатлива производ.

Параметри на производот