.

YARONGTECH MIFARE Класичен 4K RFID Smart Картичка NFC Чип 13.56 MHZ IC Хотелски Клуч Картички (Пакување од 10)

YARONGTECH MIFARE Класичен 4K RFID Smart Картичка NFC Чип 13.56 MHZ IC Хотелски Клуч Картички (Пакување од 10)

DEN 302.40

Тековен
Во магацинот.

Секоја картичка е добро спакувани со јасна пластична фолија 12.Но, тие НЕ можат да работат со КРИЕШЕ,Salto и Assa Abloy Брави/Системи,Amiibo и Tag Mo итн.Пакет : 10pcs по Торба 15.Чип : MIFARE Класичен 4 K Чип 2. Овие RFID картички работа со каба ja SAFLOK,MIWA И ONITY БРАВИ,исто така компатибилна со RC522 и PN532 читателите.

Параметри на производот