.

500pcs Божиќ Налепници се Тркалаат, Среќен Божиќ Етикети, Лепило Празник Налепници за Картички, Торби за Подароци Пакет Запечатување Налепници, Коверти Свадба Оркест?

500pcs Божиќ Налепници се Тркалаат, Среќен Божиќ Етикети, Лепило Празник Налепници за Картички, Торби за Подароци

DEN 2001.60

Тековен
Во магацинот.

⭐Материјал : направен од врвен квалитет материјал, да не биде раскинат, лесно да лупам надвор од поддршка и се држи цврсто на било која површина. ⭐Вклучуваат : секој божиќ налепници големина е дизајн на 1 или од 1,5 инчи,список на Божиќ налепници вклучува 4/6/8 стилови , 500 парчиња во вкупно nough квантитетот и различни стилови ги задоволат вашите различни потреби. ⭐Различни стилови : Отпечатат на високо квалитетни бели сјај акции и карактеристики "Среќен Божиќ" со прекрасна модел и стилски фонтови,користете налепници за да ги красат вашата е божиќ. ⭐Повеќе стилови : вклучуваат снегулка, дедо мраз, снешко, елен, Божиќ елементи и среќен божиќ благослов, донесе среќен фестивал и да почувствува пријатна и весела на Божиќ. ⭐Широк applicaiotn : може да се стави овие слатки украс налепници на Божиќ картички, плик, божиќ подароци, кеси, чаши, книги, кутии за накит и други места ви се допаѓа, додадете малку симпатична embellishments.

Параметри на производот