.

Sunflowers Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажни Организатор со Две Zippered Џебови Рачка за Toiletries, Базен, Патување

Sunflowers Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажни

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети. Инструкции за перење : Погодни за машинско и рачно перат, и потоа да се откажам за да се исуши.【Издржлив Материјал 15*22cm (11.Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети.Погодна за мајките и бебињата да одат надвор, патуваат, кампови, базени, спортски сали, итн.Големите кеси може да се користи како простор за пелени, костими за капење, крпи, спортски итн.

Параметри на производот