.

АА ПРО 10× Стоматолошки ВАДЕЊЕ на Коренот Форцепс 150 Горните СЕКАЧИ Заби Стоматолошки Инструменти На+ Квалитет

АА ПРО 10× Стоматолошки ВАДЕЊЕ на Коренот Форцепс 150 Горните СЕКАЧИ Заби Стоматолошки Инструменти На+ Квалитет

DEN 2143.20

Тековен
Во магацинот.

АА ПРО 10× СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА КОРЕНОТ ФОРЦЕПС 150 ГОРНИТЕ СЕКАЧИ ЗАБИ СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТИ НА+ КВАЛИТЕТ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.СИТЕ ИНСТРУМЕНТИ СЕ ПРОИЗВЕДЕНИ СО ВИСОК КВАЛИТЕТ.АА ПРО АЛАТКИ ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ НА ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ КАКО НА СЛИКАТА.АА ПРО 10× СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА КОРЕНОТ ФОРЦЕПС 150 ГОРНИТЕ СЕКАЧИ ЗАБИ СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТИ НА+ КВАЛИТЕТ.

Параметри на производот