.

Спајс Решетката се Врти, зачин организатор, Countertop Зачин Рек кула,Кујната Кабинет Организатор (6Jar Круг)

Спајс Решетката се Врти, зачин организатор, Countertop Зачин Рек кула,Кујната Кабинет Организатор (6Jar Круг)

DEN 544.80

Тековен
Во магацинот.

Се врти Зачин Рек-севкупниот дизајн на спајс решетката е се повеќе модерна, со користење на јасни акрилик полици и стаклени шишиња за да одговара.Врти Зачин Рек-Креирајте прашина-доказ и влага-доказ производи во кујната, и ротирачките полица го прави полесно да се избере зачини.Спајс Сад Set-360 степен ротација функција : ротација дизајн е многу важно, што може да се спаси повеќе простор.Спајс Рек Организатор-Лесен за употреба кога готвење и чување на свежи зачини.Леќата Рек-Висок квалитет на тешки-должност стакло зачин тегли, стаклени тегли се храна-одделение материјали.Се врти зачин решетката.

Параметри на производот