.

Мама Торба Трајни Пелена Патна Торба Мама и Тато Мултифункционален BackpackCacti Шема

Мама Торба Трајни Пелена Патна Торба Мама и Тато Мултифункционален BackpackCacti Шема

DEN 1152.00

Тековен
Во магацинот.

♥ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Нашата лаптоп ранец употреба на високо-квалитетна дише twill ткаенина, која е малку водоотпорен и валкани-доказ и лесно да се избрише чисти.Нема грижете се ранец ќе се валкани кога млекото се истури на или ќе се стави на теренот. ♥ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Еден Голем главната преграда, четири мали складирање прегради во внатрешноста, Две шише странични џебови, Една пред патент џеб.Пелена rucksack има мулти-џеб дизајн за да одговараат на вашите потреби, можете да се стави на шише млеко, шише за вода, бебе облека, бебе пелена, крпа и други во различни одделни џебови. ♥УДОБНО ПАТУВАЊЕ : Мулти-функционални секојдневен daypack може да се користи како rucksack, колеџ ранец, tote торба, патна торба, бизнис чантата, исто така, може да биде обесен на бебето шетач.Елегантен и погоден за многу прилики како бебе рано образование, референци, патува, работа итн.Згора на тоа, Практичен Дизајн го прави овој пелена ранец совршен за патување со вашето семејство и за бебиња, идеална бебе подарок за мајка ми и татко ми. ♥ГОЛЕМИНА:10.6x7.8x14 Во Големина ти дава многу соби да се стави сите нешта бебето потреби во едно бебе-торба.На патент е силна и двојно патент и прилагодливи двојно-рамо ремени направи тоа лесно да се земе бебе производи. ♥КВАЛИТЕТ на УСЛУГА : ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа со ефикасна и брза стандард.

Параметри на производот