.

YIFTD Новороденче Swaddle Ќебе со Beanie Поставите Крава Печати Мека Бебе Спие Вреќа Водат Прилагодливи Бебе Swaddle Обвива Примање Ќебиња за Момчиња и Девојчиња

YIFTD Новороденче Swaddle Ќебе со Beanie Поставите Крава Печати Мека Бебе Спие Вреќа Водат Прилагодливи Бебе

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

5*13 Инчен Beanie Шапка.Заврши Вашето Бебе Во Симпатично Новороденче Swaddle Ќебе На Бебето Добредојдовте Партија И Остави Длабок Впечаток На Гости.5*13 Инчи Или 16.Препорачливо Е Да Се Мијат Со Рака Или Со Машина Одделно.Вие Само Треба Едноставно Да Се Стави На Вашето Бебе Во Елипсоидна Форма Swaddle Торба.Ве Молиме Чисти Swaddle Торба И Beanie Капа Пред Употреба.Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Добивањето На Ќебиња, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Работиме Напорно За Да Ви Послужи. ❤【Лесен За Употреба】за Разлика од Другите Бебе Обвива, YIFTD Swaddle Кеси Се Дизајниран Да Биде Лесен За Употреба.Тој Содржи 11.Приемниот Ќебиња Нема Патент Или Скриени Тока, И Бебето Може да се Движи По Волја Без Триење Бебето Е Деликатно Тело.Нема Потреба За Неуредна Виткање Или На Пакувањето.Издржливи Swaddle Вреќа Нема Да Исчезнат По Чистење И Може Да Се Користи.Убава Swaddling Торби И Beanie Капи Се Големи Реквизити За Бебиња Да Се Земе Слики.Не Кајгана.8 Инчен Swaddle Торба И 6.Има Прилагодливи Куп На Врвот, Кои Можат Да Бидат Построги Или Да Се Олабави Како Потребни За Да Се Обезбеди Удобно Носење За Новороденчињата. ❤【Подароци】Ако Сте во Потрага За вашето Бебе Туш Партија Подарок, Тогаш YIFTD Е кога Бебето Спие Swaddle Торба Е Она што Сте Биле Барате!YIFTD Бебе Swaddle Торба Дизајни Е Костим За Момчиња, Девојки, па Дури И Унисекс!.Собата Е Опремена Со Swaddle Торба И Beanie Шапка.Големината На Swaddle Торба Е 11.На Swaddling Торба Нема Патент Или Скриени Тока, Овозможувајќи Му На Вашето Бебе Да Им Помогнам, Се Тркалаат И Замав Безбедно!.Што Е Тоа?Ова Е YIFTD Новороденче Swaddle Ќебе И Beanie Сет.

Параметри на производот