.

144 Пена Вметнете Прстен Екранот Лента (Бела Лента, Црна Пена) - 3 Pack (14 ¾ x 8 ¼ x 1) – Малопродажба/ Накит Display/ Организатор/ Мулти Цел Лента

144 Пена Вметнете Прстен Екранот Лента (Бела Лента, Црна Пена) - 3 Pack (14 ¾ x 8 ¼ x 1) – Малопродажба/ Накит

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

-Ефективен Дизајн : да се Организираат и да се прикаже до 144 прстени за лесно складирање и гледање.Со ова се прикаже фах никогаш нема да misplace друг прстен повторно!. -Повеќенаменски : Опфатени со оваа лента е заменлив пена вметнете каде што ќе се вклопи во вашиот прстени, но вие не сте ограничени на само прикажување на прстени.Отстранете ја пената вметнете и сега можете да го одржите нешто што сакате во оваа послужавник!Овие коцки држат вода, па можете да го поставите вашиот houseplants во нив, ако сакате да го заштитите вашиот дрвени маси од вода штета.Или можете дури и може да имаат безбедно место за што и мали или кршливи предмети што треба.Можностите се бескрајни!. -Трајни s мерења се : 14 3/4" x 8 1/8" x 1".Тоа е околу 1" длабоко.

Параметри на производот