.

Електрични Крпа Потоплите, Електрични Загреан Пешкир Багажник, Ѕид Монтирани Бања Пешкир Железнички со 10 Загрева Барови, Розово Злато Home Радијатор 88W,Hardwired

Електрични Крпа Потоплите, Електрични Загреан Пешкир Багажник, Ѕид Монтирани Бања Пешкир Железнички со 10 Загрева

DEN 5900.16

Тековен
Во магацинот.

Луксузен розово злато изгледа : Крпа потоплите 304 од не ' рѓосувачки челик огледало полирање, водоотпорен, rustproof, силна и лесно да се чисти, висока температура електростатско прскање процес, деликатни се чувствуваат.Брза греење : Алуминиум за греење жица, ниска моќност, брзо температура се зголеми за да се 113-131 °F / 45-55 ° C оптимална температура.Да се спречи прегревање на горење.Продолжи животот на крпи и да ја задржите вашата бања свежи.Безбедно и водоотпорен : 10-бар крпа грејач водоотпорен одделение IP55. Притискање на прекинувач со водоотпорен безбедност покривање на дното за да го активирате електрични крпа потоплите.Може да се загреваат на 2 големи пешкири или бањарки.Ѕид-монтирани загреан пешкир рек : Електрични загреан пешкир рек карактеристики ѕид-монтирани дизајн кој ги комбинира сушење и виси функции 2 во 1 и се зголемува вашиот простор за заштеди.Plug-in-и хард-жичен : Plug Во : кабелот за Напојување излегува од задната страна на вертикална цевка со приклучокот.Тешко Wired : Скрие кабелот за напојување преку нога и заградата на ѕидот директно.Сите потребни хардвер и алатки се вклучени во пакувањето, и тоа е лесно да се собраа за користење на нашата прирачник.

Параметри на производот