.

Четка Подлога, Прилагодени Силната Апсорпција Високо Ефикасни Високи Перформанси Правосмукалка Четка Подлога Отстранлив за Дневна Соба за Дома за Спална соба

Четка Подлога, Прилагодени Силната Апсорпција Високо Ефикасни Високи Перформанси Правосмукалка Четка Подлога

DEN 220.56

Тековен
Во магацинот.

[ПОДОБРУВАЊЕ на КАПАЦИТЕТОТ] Според фреквенцијата на користење, се препорачува замена на резервни делови на секои 2-3 месеци за да се осигура дека машината работи во најдобра состојба. [ПРИМЕНЛИВ МОДЕЛ] Тоа е погоден за Mijia PRO и може да се совршено прилагодени на соодветниот модел на производи. [ЕФИКАСЕН ДИЗАЈН] Високи перформанси, тоа може да го подобри чистење на ефикасноста на робот правосмукалка. [ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА МЕТОД] Тоа е лесно да се размонтираат и да го замени, и тоа лесно може да се извршуваат секојдневно одржување. [ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН] Силна апсорпција, тоа може ефикасно да се отстранат фирма нечистотии, прашина, нечистотија и домашно милениче коса.Функција : 1. [ПРИМЕНЛИВ МОДЕЛ] Тоа е погоден за Mijia PRO и може да се совршено прилагодени на соодветниот модел на производи.2. [ЕФИКАСЕН ДИЗАЈН] Високи перформанси, тоа може да го подобри чистење на ефикасноста на робот правосмукалка.3. [ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА МЕТОД] Тоа е лесно да се размонтираат и да го замени, и тоа лесно може да се извршуваат секојдневно одржување.4. [ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН] Силна апсорпција, тоа може ефикасно да се отстранат фирма нечистотии, прашина, нечистотија и домашно милениче коса.5. [ПОДОБРУВАЊЕ на КАПАЦИТЕТОТ] Според фреквенцијата на користење, се препорачува замена на резервни делови на секои 2-3 месеци за да се осигура дека машината работи во најдобра состојба.Спецификација : Предмет Тип : Четка Pad Material : Fiber Weight : Прибл. 40g / 1.4 oz Fitment : за Mijia PRO Пакет Листата : 2 x Четка Подлога.

Параметри на производот

Item Type:
Mop Pad
Material:
Fiber
Weight:
Approx. 40g / 1.4oz
Fitment:
for Mijia PRO
Package List:
2 x Mop Pad :