.

Обичај Памук Фудбал Спорт Џерси Бебе Bodysuit Персоналните со Име и Број - Назад Само

Обичај Памук Фудбал Спорт Џерси Бебе Bodysuit Персоналните со Име и Број - Назад Само

DEN 501.36

Тековен
Во магацинот.

Прилагодување на екранот е за општа идеја само.Ние ќе се прилагоди за да го направите да изгледа своите најдобри!Црна ќе биде прикажан за прилагодување, но ќе добиете боја кои можете да изберете.Цврсти Бои : 4.5 оз. 100% чешлани ringspun памук. (T-shirt материјал не спорт џерси материјал.).Гроздобер/Хедер Бои : 4.5 оз. 60/40 чешлани ringspun памук/полиестер гроздобер heathered. (T-shirt материјал не спорт џерси материјал.). *Не се враќа, или размена на персоналните предмети.*.Име и Број со бидат отпечатени на ЗАДНИОТ САМО со користење на бела детето безбедно винил (со исклучок на бела bodysuit, кои ќе се печатат користејќи црно винил).Предниот дел ќе биде ПРАЗНО.Оваа персоналните bodysuit го прави голем дар за спорт љубов семејства.На bodysuits се меки и висок квалитет.Кои се дадени името и бројот ќе биде отпечатена на ЗАДНАТА страна САМО, и ПРЕД се ќе биде ПРАЗНО.Имајте на ум дека ние ќе ги користат нашите пресуда на големината и поставување на графички врз основа на должината на презиме.Сите графика ќе бидат печатени во бела боја, освен бела bodysuit, кои ќе се печатат во црно. *Не се враќа, или размена на персоналните предмети.*.

Параметри на производот