.

KIHUWEY Компатибилен со Samsung Galaxy Z Пати 5G Вистински Кожен Паричник Случај со Потпирач Флип Folio Карта Носителот Залив за Samsung Галакси Пати (2019)- Бебе Сина

KIHUWEY Компатибилен со Samsung Galaxy Z Пати 5G Вистински Кожен Паричник Случај со Потпирач Флип Folio Карта

DEN 839.76

Тековен
Во магацинот.

Компатибилни Модели : Само Компатибилни со Samsung Galaxy Z Пати во 2019.Ве молиме да проверите дали тоа одговара на вашата модел на мобилен телефон пред ставање на ред. [Вистинска Кожа материјал и сеопфатна заштита] : 1. На lychee шема вистинска кожа материјал е отпорно на гребење и удобно да се допре. 2. Новата технологија на работ заштита ефикасно да го спречува гребнатини и обезбедува сеопфатна заштита за вашиот мобилен телефон.Го заштитува вашиот телефон од солзи, испакнатините, и гребнатини. [Мултифункционален дизајн] : 1. Паричникот дава 2 картичка слотови, која може да се одржи вашите картички, како што се кредитни картички и дебитна Картичка.И постои парични џеб кои може да содржат некои пари, што го прави полесно за вас да се купуваат и да се плати.Покрај тоа, таа е тенок телефон случај со карта носителот. 2. Прецизни се намали и дизајн го прави можете лесно да пристапувате до сите порти, копчиња, камери, и сите карактеристики. [Поддршка за безжично полнење] : Поддршка на сите Видови на Безжични Полнење Додатоци. [Лесен за употреба] : Галакси Z Пати 5 G паричникот случај, лесно може да се стави во вашиот џеб, целосно се вклопи во вашиот мобилен телефон.

Параметри на производот