.

HUANPIN за Безбедност на Децата Нето Семејство Балкон Оградата Скалите Анти-Паѓа Бебе Ограда Нето Деца Игралиште Парапет Деца Безбедност Пребивање Кол 6mm6cm

HUANPIN за Безбедност на Децата Нето Семејство Балкон Оградата Скалите Анти-Паѓа Бебе Ограда Нето Деца Игралиште

DEN 1225.68

Тековен
Во магацинот.

➤ Спецификација на производот : Дијаметар : 6cm*6mm Должина*ширина : ве молиме perchase како вашите потреби.Ова е одговорност на секој родител и мајка да му се даде на бебето безбедна средина. ★ Овој производ е идеален за безбедност и заштита на непослушен деца, лица со намалена подвижност и домашни миленици. ★ Мулти-функција за заштита на нето : балкон семејство оградата и скалите балкон безбедност на лофт кревет заштита скалило оградата мачка качување скалило, анти-падот и други зајакнување заштита; ѕидот, куќа, хотел тема партија, одбор, кафе, книжарница, ресторан, декорација, виси и така натаму.★Рачно изработени : Висок квалитет за безбедност на нето Рака плетенка Традиционалната структура.прашува : ☞ Ако не сте добиле стоката во рок од 30 дена, или имате било какви прашања во врска со производот, можете да контактирате со нашата служба за корисници, вашата доверба е нашата извршување.Може да се прилагоди според боја и големина се бара од страна на клиентите,Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас.☛ Погоден за балкони, тераси, врати,Игралиште и windows, трајни, отпорни на временските и УВ отпорни.➤ Децата се љубопитни за светот, но недостасува способност да се разбере.☛ Име на производ : Заштитна Нето Безбедност Нето☛Материјал : Висок квалитет најлон☛ Товарот : Максималниот капацитет до 200 KG!☛ боја : Како што е прикажано во првиот picture Tips : поддршка за прилагодување. ▲Добредојдовте на нашиот shop We гарантира за квалитетот на стоката.На детето безбедност нето му дава на родителите и мајка мир на умот.

Параметри на производот