.

Колумбиската Фудбал Знаме Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Розова-Стил

Колумбиската Фудбал Знаме Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Во внатрешноста на пакет : мобилен телефон носителот, кој е составен од пластика, алуминиум и акрилни закрпи.Таму е резервирана за полнење дупка, што е погодно за вас, за полнење на уред кога го користите овој став.Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гарантира дека вашиот мобилен телефон или таблет е цврсто фиксиран во место и да го штити вашиот уред од гребнатини и лизгање на најголем степен.Симпатична мобилен телефон држачот е многу лесен за употреба, само извлечете го држачот на грбот.Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 9 см/3,5 инчи, ширина : 6 cm/2.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail за консултации.

Параметри на производот