.

Генерички EnCASEs Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси A32 5G Случај, Класичен TPU Симпатична Флорални Shockproof Браник Заштитни Случај Покритие за Жени, Девојки и Мажите

Генерички EnCASEs Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси A32 5G Случај, Класичен TPU Симпатична Флорални

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

En CASEs мобилен мобилен телефон случај за Samsung Галакси A32 5 G.Изградена во екранот НЕ е вклучена.Направен од висок квалитет на TPU материјал.Прифатлива, издржливи, стилски и добро направени.Застана на работ околу екранот на камерата леќи на камерата помага во заштита од гребнатини.Прецизни исечок и дизајн го прави можете лесно да пристапувате до сите порти, копчиња, камера и сите карактеристики.Уникатен прилично моделот на случај е стилски и луксузни, правење на вашиот телефон различни, во потрага на добри и очите-фаќање. 7 Дена Пари Назад & 365 дена Ограничена Гаранција.Ве молиме ги споделите со нас, ако најдете нешто што може да ви помогне.Ние ќе го реши проблемот во рок од 12 часа.Функција : Материјал : TPU.Дизајн : класичен заштитна телефон случај.Опис : *Направен од висок квалитет на TPU материјал. *Екстра покрена и усните агли на предните тешко рамка обезбеди супер заштита од капки за очи, да ги задржи вашиот екран безбедно. *Лесно да се инсталира и да ги отстраните.Добро заштита се предвидени и да направите вашиот телефон да бара добро.Совршен производ за вашите вредни телефон. *7 Дена Пари Назад & 365 дена Ограничена Гаранција.Ве молиме ги споделите со нас, ако најдете нешто што може да ви помогне.Ние ќе го реши проблемот во рок од 12 часа. *Овој случај компатибилен со Samsung Galaxy A32 5 G.Пакетот вклучува : 1 * мобилен телефон случај.

Параметри на производот