.

Голем Бебето Пелена Торба Ранец, Пинк, Син Акварел Еднорог Девојка Цвеќиња Nappy Торба Патување Назад Пакет за Мама и Тато

Голем Бебето Пелена Торба Ранец, Пинк, Син Акварел Еднорог Девојка Цвеќиња Nappy Торба Патување Назад Пакет

DEN 839.76

Тековен
Во магацинот.

♥Стилски, но и Практичен : Стилски унисекс дизајн го прави пелена торба ранец убав избор за двете мама и тато, без разлика имате бебе момче или девојка.63 lb) дизајн кој нема да додадете дел на вашиот пелена ранец, но сепак е доволно издржливи за да се одржи во тешка категорија.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, се случува надвор, патуваат, итн. ♥Високо-Квалитетни Материјали - издржливи ткаенини не ќе солза за долгорочна употреба.

Параметри на производот