.

Случај за Vivo X27 Про прекривачот Огледало Шминка Практични Потпирачот Видите Елегантен Дизајн Метал Electroplating Тенок Одговара Целосно Заштита на Smart Cover

Случај за Vivo X27 Про прекривачот Огледало Шминка Практични Потпирачот Видите Елегантен Дизајн Метал Electroplating

DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Совршен Натпревар ❤ Оваа Флип Случај Компатибилен со Vivo X27 Серија,да се Откријат овој дизајн кој вклопува беспрекорно со вашиот мобилен телефон.Прст-Smudges ❤ Слободни Задниот Панел Држи вашиот уред во свеж изглед, без досадни прст smudges.Стабилна потпирачот ❤ се Види видеа или играат игри во секое време насекаде (дури и во текот на трнлив автомобил вози!) Со ултра-тенок дизајн случај поддржува БЕЗЖИЧНА ПОЛНЕЊЕ.Уникатен Дизајн ❤ Перспектива огледало дизајн со не било други украси, кои ултра тенок и лесен, го прави вашиот телефон изгледа луксузно и high-end.Без магнетно clousure, тоа е лесно да се отвори и да изгледа едноставно и стилски.Прецизни кроена ❤ Со ултра тенок профил случај е толку светло, и се вклопува во вашиот телефон совршено.Лесен пристап до сите пристаништа, контроли и копчиња, без отстранување на случај.Случајот не попречува употреба на било кој од функцијата дека не треба да се отстрани тоа кога го користите вашиот телефон.

Параметри на производот