.

Мали корпата за Ѓубре со Clamshell Убава и Практична Мини корпата за Ѓубре

Мали корпата за Ѓубре со Clamshell Убава и Практична Мини корпата за Ѓубре

DEN 1044.00

Тековен
Во магацинот.

★ Погодност-Мини корпата за ѓубре со капак може да се користи како домашна декорација.Тоа е мала, елегантен, светлина, и лесно да се носат и користат.Тоа може да се задржи вашата бања и кујна контра чистење, па тоа е совршен асистент. ★ Елегантен дизајн-Овој мини ѓубре може да има роман и практичен дизајн, кој не само што заштедува пари, но, исто така, прави дома декорација совршен. ★Високо-квалитетни материјали-мали ѓубре лименки, капакот е изработен од висококвалитетна пластика, издржливи, мазна, анти-загадување, лесен за чистење. ★ Clamshell дизајн-мали корпата за ѓубре со капак донесува clamshell дизајн, кој може да биде лесно и нежно се отвори, се користи и чисти. ★ Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши во рок од 24 часа. ▲Пакетот вклучува : 1 *Мали ѓубре може да ▲Забелешка : 1. Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата. 2. Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме да дозволи отстапување од 1-3 см.Ви благодариме!.

Параметри на производот