.

GANFANREN Пан Капакот на Држачот за Поддршка Рамка База Тенџере Капак Железо Складирање Рек Стојат Сечење Одбор Нож Почива Организатор Кујна Gadgets

GANFANREN Пан Капакот на Држачот за Поддршка Рамка База Тенџере Капак Железо Складирање Рек Стојат Сечење Одбор

DEN 14079.60

Тековен
Во магацинот.

Дизајнот не е лесно да се капе, и шпатула не течење на вода.Потрошувачка фах се проширува, и цртање дизајн не е лесно да се капе. 304 од не 'рѓосувачки челик, не е лесно да' рѓа, заварување технологија, фирма заварување, дебела и издржливи.На праска срце дизајн е повеќе стабилен и лесно да се одржи цврсто без лизгање.Прилагодливи не се лизга нога влошки, 4 прилагодливи нога подлоги може да се прилагоди додека не е стабилна и не на штета на десктоп.Производ материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик нож guard/chopstick држачот.Големина на : 36*22*33.8 cm.Производ процес : огледало третман, 201 од не ' рѓосувачки челик мозоци пан/кука.Дизајнот не е лесно да се капе, и шпатула не течење на вода.Потрошувачка фах се проширува, и цртање дизајн не е лесно да се капе.304 од не 'рѓосувачки челик, не е лесно да' рѓа, заварување технологија, фирма заварување, дебела и издржливи.На праска срце дизајн е повеќе стабилен и лесно да се одржи цврсто без лизгање.Прилагодливи не се лизга нога влошки, 4 прилагодливи нога подлоги може да се прилагоди додека не е стабилна и не на штета на десктоп.Складирање е повеќе слоевит, полесно да се справи, и повеќе практични.

Параметри на производот