.

Едноставна Радости од Картер е Бебе 6-Пак без Ракави Bodysuit

Едноставна Радости од Картер е Бебе 6-Пак без Ракави Bodysuit

DEN 338.40

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Шест ракави bodysuits во бебе-мека памучна кој ленти, отпечатоци, и цврст отпад.Без никел прилепува на засилен панели.Доверливи Картер е квалитет, секој ден ниски цени, и без мака ознака помалку пакување-исклучиво за член.Различни модели промовира свеж стил со секоја облека, промените во оваа bodysuit шест-пакет кој се прошири рамената дека shimmy надолу за лесно getaways време тешко се менува.

Параметри на производот