.

Деца Бебе Девојка Качулка Падне Облека Pullover Sweatshirt Уво Кошула Врвот и Кавер-Панталони Облека за Бебе

Деца Бебе Девојка Качулка Падне Облека Pullover Sweatshirt Уво Кошула Врвот и Кавер-Панталони Облека за Бебе

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Направени форма памук,меки и удобни,мода маскирна бебе девојка долг ракав&панталони облека одговара на поставени.Бебе девојка качулка,долг ракав pullover sweatwear кошула врвот,уво маскирани врвот,маскирни панталони сет,суичери за девојка,деца девојка качулка.бебе бебе девојка есен облека.Погоден за падот&зима&пролет отворено носат и секојдневно носат,игра,фотографија, birthday (роденден), подароци,парк ,одмор, патување и сл.Бебе бебе девојка pullover sweatshirt за падот&зимска облека тимови 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 години.Она што Ќе Добиете за : 1* врвот +1* панталони.Добредојдовте на нашата продавница!Големина(инчен) : Години : 6-12 Месеци Врвот Должина : 13.19 Биста*2 : 10.63 Панталони : 16.14 и делови Возраст : 12-18 Месеци Врвот Должина : 14.17 Биста*2 : 11.22 Панталони : 17.52 Возраст : 18-24 Месеци Врвот Должина : 15.16 Биста*2 : 11.81 Панталони : 18.9 Возраст : од 2-3 Години, Врвот Должина : 16.14 и делови Биста*2 : 12.4 Панталони : 20.28 Забелешка : ве Молиме проверете специфична големина опис при купување.(1 инч = 2.54 см) ве Молиме да не дозволите 2-3% инчен отстапувања за прирачник за мерење.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Ветувам : Доколку производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро.

Параметри на производот