.

Стефан Бебе Платно Расадник Ѕид Виси, Трепкане Малку Ѕвезда

Стефан Бебе Платно Расадник Ѕид Виси, Трепкане Малку Ѕвезда

DEN 240.00

Тековен
Во магацинот.

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.75" Висока.Не е тоа интересно како најмалите детали често се прават најголемо влијание?Тоа секако важи и кога декорирање на вашиот мал една градинка, и Стефан Бебе платно Ѕид виси само може да биде совршен завршувањето на допир сте во потрага за.Од 1987 година, Стефан Бебе е посветен на парична казна квалитет, единствена и heartwarming подароци кои го слават магијата на бебето во првата година.Од 1987 година, Стефан Бебе е посветен на уникатната и heartwarming подароци кои го слават магијата на бебето во првата година.Печатени платно знак мерки 10" Широк x 11.75" Висок така што не е потребно многу простор; тоа е монтиран на врвот и на дното на природните борови со месинг хардвер и вистинска кожа закачалка и јасни црно на бело дизајн надополнува било оркестарот.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.На Стефан Бебе семејство ве поканува да се откријат нивните инспириран збирки на ќебиња, подарок поставува, поставен на облека и додатоци, убава keepsakes и ох толку huggable кадифен животни достапни на.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Пријавете се монтира на природниот бор со месинг хардвер и вистинска кожа виси кабелот.Користите за да ги красат за вашето бебе туш потоа присутен знак на мајка ми-да се биде како подарок.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Платно Ѕид виси Мерки 10" Широк x 11.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Параметри на производот