.

BoBin 10Pcs Обновливи Бебе Брише Капак Бебе Влажни Брише Покрие Ткива Кутија Влажна Хартија Капак

BoBin 10Pcs Обновливи Бебе Брише Капак Бебе Влажни Брише Покрие Ткива Кутија Влажна Хартија Капак

DEN 153.12

Тековен
Во магацинот.

100% Сосема нов.Употреба : Влажни Брише Ткиво Обновливи Капак Капак.Bobin боја : White Material : plasticsize : 108x68 mm Package Содржина : 10 * Влажни Брише Covers Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Параметри на производот