.

Timatego Бебе Бебе Девојки Лето Сандали Против Пролизгување Мека Трговци со Цвет Деца Првиот Пешаци Креветчето Облечи Чевли

Timatego Бебе Бебе Девојки Лето Сандали Против Пролизгување Мека Трговци со Цвет Деца Првиот Пешаци Креветчето

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.МЕКА - Нашето бебе девојка сандали се меки, дише и удобно.Лесен и флексибилен за поддршка на природните нога движење.НЕ се ЛИЗГА ЕДИНСТВЕНА - Флексибилни и се лизга отпорни гумени outsole за пријатни одење искуство.ЛЕСНО се НОСАТ - Лесно да се земе или полетување, кука и јамка затворање дизајн може лесно да се прилагоди на големината.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН - Симпатична принцеза удобно сандали дизајн со цвет на врвот, вашиот малку љубов ќе привлече многу внимание и комплименти.СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА - Одлично за секојдневна употреба, затворен и отворен активности, бебе чевли за девојки фустан, Забава, Одмор, Свадба.и да се направи совршен бебе туш, роденденски подарок, бебе девојка чевли итн.Одлично за секојдневна употреба, затворен и отворен активности, бебе чевли за девојки фустан, Забава, Одмор, Свадба.и да се направи совршен бебе туш, роденденски подарок, бебе девојка чевли итн.

Параметри на производот