.

PULABO Корисни и practicalPet Играчка Куче, Мачка Коска Мелење Залак Џвакање на Здравјето на Забите се Држиме Силикони Боја Случаен Премиум Квалитет

PULABO Корисни и practicalPet Играчка Куче, Мачка Коска Мелење Залак Џвакање на Здравјето на Забите се Држиме

DEN 1176.00

Тековен
Во магацинот.

Направен од силикон,тоа е безбедно,без toxin и еко-пријателски.Долга коска дизајн е совршено suuitable за кучиња.Издржливи и еластична.Домашни миленици секогаш треба играчка да си игра со.PULABO Корисни и practical Pet Играчка Куче, Мачка Коска Мелење Залак Џвакање на Здравјето на Забите се Држиме Силикони Боја Случаен врвен Квалитет.Долга коска дизајн е совршено suuitable за кучиња.Домашни миленици секогаш треба играчка да си игра со.Тоа може да се користи за нивните заби мелење или гризе обука.Направен од силикон,тоа е безбедно,без toxin и еко-пријателски.Издржливи и еластична.Напомена : -ве Молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.-Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметри на производот