.

Џои не ја дели Храна Памук Бебе Едно Парче Долг Ракав Симпатична Bodysuit Onesie

Џои не ја дели Храна Памук Бебе Едно Парче Долг Ракав Симпатична Bodysuit Onesie

DEN 253.92

Тековен
Во магацинот.

100% Памук.Предвремени затворање. 100% Памук.Snap копчиња за лесна промена на пелена,е лесно да се носат,ви овозможи облечи вашето бебе или промена бебе облека повеќе лесно.Бебето е bodysuits се креативни и симпатична, која ќе го направи очите на луѓето светла и да го покаже на жива од страна на детето.Различни отпечатоци се одрази на различни стилови.бебето може да го носат за Роденденската прослава, Playwear, Забава, одмор, неврзан ден, симпатична бебе фото-пука, Спорт.Овие удобен bodysuits се одлични за спиење, игра и секојдневни активности.Удобно нови едно парче бебе девојка romper.Симпатична бебе облека одговара 0-24months.Унисекс бебе onesies големини на располагање од 0 до 24 месеци.Одлично за под облека за дополнителни слоеви на удобност и топлина или носи како облека или кошула.Бебе Премиум bodysuits колекција на висок квалитет симпатична бебе облека карактеристики 100% Памук за softest допир на вашето бебе е нежна кожа.Облека, сеуште е многу добар, слатки и интересни, модни трендови.Јас може да се купи една за моето семејство е бебе, особено за децата, nieces, nephews, и nephews.Мислам дека ова е дефинитивно добра подарок.

Параметри на производот