.

MiliMaDa Новородено Бебе Момче Девојка Солидна Romper Ребрести Скокач Копчето До Jumpsuit Едно Парче

MiliMaDa Новородено Бебе Момче Девојка Солидна Romper Ребрести Скокач Копчето До Jumpsuit Едно Парче

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Копче затворање.Материјал : Бебе девојка момче облека, памук, плетени, мека и дише.Карактеристики : Копче нагоре, полна боја, долг ракав едно парче новороденче момче тимови jumpsuit, ребрести romper bodysuit, есен зима скокач облека тимови.Големина : Одговара за 0-3 месеци 3-6 месеци, 6-9 месеци 9-12 месеци, 12-18 месеци новородено дете бебе девојки, момчиња.Повод : Погодна за секојдневно носење, повик носат, отворено, фотографија и сл.Пакет се Вклучени : 1 x долг ракав jumpsuit.Големина Референца : Големина 60 Должина : 18.90 во -Биста : 17.13 воSleeve Должина : во 9.45 Возраст : 0-3 Месеци Големина 70 Должина : 20.08 во -Биста : 18.11 воSleeve Должина : 10.24 во-Возраст : 3-6 Месеци Големина 80 Должина : 21.65 во -Биста : 19.09 воSleeve Должина : 11.02 воВозраст : 6-9 Месеци Големина 90 Должина : 23.23 во -Биста : 20.08 воSleeve Должина : 11.81 воВозраст : 9-12 Месеци Големина 100 Должина : 24.80 во-Биста : 21.06 воSleeve Должина : 12.60 воВозраст : 12-18 Месеци.

Параметри на производот