.

Nike Women ' s Револуција 4 Работи за Чевли

Nike Women ' s Револуција 4 Работи за Чевли

DEN 1320.00

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.ЛЕСНИ за ЧЕВЛИ : Жените Најк чевлите се изработени од лесен, single-layer мрежа за breathability.Не-шие облоги по midfoot и eyestays обезбеди трајност, додека одржување на водење чевли лесен.ПОДДРШКА и УТЕХА : Жените чевли се нуди поддршка и структура со underlays во vamp и пети совет додека cushioned пета јака на водење чевли останува низок профил за лесни удобност.МЕКА ПЕНА MIDSOLE : Nike Револуција 4 женски спортски чевли се изградени со мека инјектира Phylon (IP) пена за лесни, одговорно тапацир, плус хоризонтална јастуци моделирани во пена создаде додаде одговор.ГУМЕНИ OUTSOLE : Целосна должина гумени outsole на овој Најк работи чевли обезбедува влечење, издржливост и тапацир за вашите работи.МУЛТИ-ПОВРШИНА ВЛЕЧЕЊЕ : Леани парчиња понуда мулти-површина tractions за нашата Револуција 4 жени е трчање.Парчиња израмните на влијанието потоа пролет назад во пети-оф создавање на клипот ефект кој обезбедува одговорно амортизирање.Минимална во дизајнот, Жените Најк Револуција 4 Водење на Чевли е направен од лесен, single-layer мрежа за breathability и мека пена под нога за револуционерна удобност и одговорност.

Параметри на производот