.

U-M ТМ-1704 Краток Зглоб Ролери Лост еден Микро Граница Вклучите Еко-Пријателски и PracticalAre

U-M ТМ-1704 Краток Зглоб Ролери Лост еден Микро Граница Вклучите Еко-Пријателски и PracticalAre

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања. 3 навртки терминали за жици одредување на користење, може да се применува за двете AC контрола кола и DC контрола кола.Оваа Граница Вклучите може да се широко се користат во разни механички да ја следи позицијата на подвижни делови на машини и растенијата.Краток Зглоб Ролери Лост Еден Микро Граница Вклучите.Може да се користи во безбедноста кола, контрола коло и помошни коло за терминал граница заштита. 3 навртки терминали за жици одредување на користење, може да се применува за двете AC контрола кола и DC контрола кола.Оваа Граница Вклучите може да се широко се користат во разни механички да ја следи позицијата на подвижни делови на машини и растенијата.Пакет Вклучувајќи 1.

Параметри на производот