.

adidas Жените Cloudfoam Qt Racer Работи за Чевли

adidas Жените Cloudfoam Qt Racer Работи за Чевли

DEN 1318.80

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Поврзана Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Сплетам текстил горниот.Жените-специфични одговара.Лесни се чувствуваат.Mesh горниот дел за breathability.Во комбинација Cloudfoam midsole и outsole за чекор-во удобност и супериорен амортизирање.Cloudfoam меморија sockliner калапи за нога за супериорен чекор-во удобноста.

Параметри на производот