.

SGZYJ Унисекс Топла Зимска Шапка Зима Beanie Шапка за Мажи & Жени Зима Beanie Волна Шамија Капа (Боја : C, Големина : Една Големина)

SGZYJ Унисекс Топла Зимска Шапка Зима Beanie Шапка за Мажи & Жени Зима Beanie Волна Шамија Капа (Боја : C, Големина

DEN 4354.32

Тековен
Во магацинот.

Удобно и топло.Погоден за есенски и зимски сезони.Најсоодветен за скијање, трчање, уметничко лизгање, пешачење, логорување и други прилики.Тоа може да одговара речиси секоја облека, додавајќи чувство на модата да се најстудените времето.Совршен подарок за себе или за пријатели.Удобно и топло.Погоден за есенски и зимски сезони.Најсоодветен за скијање, трчање, уметничко лизгање, пешачење, логорување и други прилики.Тоа може да одговара речиси секоја облека, додавајќи чувство на модата да се најстудените времето.Совршен подарок за себе или за пријатели.Карактеристики : Материјал : Wool Color : како picture Suitable за сезона : зима, autumn Package Вклучува : 1 x Windproof Шапка Забелешки : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!за Лизгање, Скијање, Лов или за Секојдневна Употреба.

Параметри на производот