.

BrainLink Лајт Про Преносни Smart Brainwave Сензор Headband,Професионална Обука на Мозокот е Нервозен и Релаксација,20 Апликации, Погоден за Деца,Јога,Медитација,Сиромашните само-?

BrainLink Лајт Про Преносни Smart Brainwave Сензор Headband,Професионална Обука на Мозокот е Нервозен и Релаксација,20

DEN 5320.32

Тековен
Во магацинот.

Визуализира brainwave на Апликации.0 РАНЛИВИТЕ,ЕЕГ / EMG SHIELD / ЗЕМЈАТА 3 позлатени колекција sensior,затворен калибрација коло,точни собирање и обработка brainwaves, FCC & CE & ROHS сертификација за да се обезбеди безбедно користење Brainlink.46 нога(75см).Забелешка : За производот што совршено го поддржува производи на Apple,поради Andrews производ модели премногу,можеби не ги поддржуваат некои модели, ве молиме обидете се да го замени опрема.Повеќе од 20 Neuo-Игри Апликации,Бесплатни ажурирање&преземање на Apple app store и Google плати.Научно патеката и да се оцени резултат на медитација.Погоден За Деца од 3-15 години), Јога, Медитација, Бела јака работниците,Сиромашните само-контрола,голем психолошки притисок.Најновата,повеќе точни,повеќе модерен,повеќе професионални мозокот тренер за стрес предавање,deepmeditation,фокус конзистентност,инстант фокус,ментална сила,смиреност,импулс contral.

Параметри на производот