.

ОВАЛНА ФОРМА КУБНИ ЦИРКОНИ ЛАБАВА КАМЕН СУПЕР КВАЛИТЕТ 6.0 X 4.0 MM SIZE МНОГУ, 7 ЅВЕЗДИ / AAAAAAA (НЕ ААА ИЛИ AAAAA ) ЈАСНО CZ САД СПОНЗОР (6.0 X 4.0 MM - 1 ПАРЧЕ)

ОВАЛНА ФОРМА КУБНИ ЦИРКОНИ ЛАБАВА КАМЕН СУПЕР КВАЛИТЕТ 6.0 X 4.0 MM SIZE МНОГУ, 7 ЅВЕЗДИ / AAAAAAA (НЕ ААА ИЛИ

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ОВАЛНА ( ОВ ) ФОРМА.ЈАСНО БЕЛА БОЈА КУБНИ ЦИРКОНИ.ОВАЛНА SHAIPE ЛАБАВА ЛАЖНИ ДИЈАМАНТ КАМЕН СУПЕР КВАЛИТЕТ.ЦВРСТИНА : 8.50 / БОЈА : ЈАСНО.КВАЛИТЕТ : СУПЕР & СУПЕР КВАЛИТЕТ, НАЈДОБРА НА SEST КВАЛИТЕТ.НЕ "ААА" или "AAAAA" / НАЈДОБРИ НА НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.КУБЕН ЦИРКОНИ / CZ ЛАБАВИ КАМЕЊА СУПЕР КВАЛИТЕТ ОВАЛНА ( ОВ ) ФОРМАТА ГОЛЕМИНАТА МНОГУ , 7 ЅВЕЗДИ / "AAAAAAA" ( НЕ " ААА " ИЛИ "AAAAA" ) ЈАСНО CZ САД СПОНЗОР.

Параметри на производот