.

TDDGG Мали Животни Играчки Хрчак Ролери Електрични Играчка Led Светло Кадифен Хрчак Тркач Работи Кафез Топката Чудно Led Светло Хрчак Тркала

TDDGG Мали Животни Играчки Хрчак Ролери Електрични Играчка Led Светло Кадифен Хрчак Тркач Работи Кафез Топката

DEN 2620.80

Тековен
Во магацинот.

Симпатична форма, ставени во спалната соба или на биро, гледајќи симпатична миленичиња кога сте уморни, расположение ќе биде подобро. 360° работи тркала : стартувај со rhy thm на осветлување и музика.Хрчак материјал е мек и удобен за допир.Насочат на површината, да не му наштети на бебето рацете.Тоа е многу интересна играчка, исто така добар подарок за хрчаци да се игра и да живеат.Поради мерење алатка разлики, мерни податоци може да се 1-3cm грешка, ве молиме understand Product Име : Електрични Хрчак Ролери е Применливо возраст : 3 години и above Gender : Unisex Quantity : 1 pc Animal : hamster Material : кадифен + ABS + електронски components Chassis батерија : 3 Број 5 батерии (само предвидено)Хрчак батерија : 2 Број 7 батерии (само предвидено)Тежина : 0.35 kg Cute форма, ставени во спалната соба или на биро, гледајќи симпатична миленичиња кога сте уморни, расположение ќе биде подобро.360° работи тркала : стартувај со rhy thm на осветлување и музика.Хрчак материјал е мек и удобен за допир.Насочат на површината, да не му наштети на бебето рацете.Тоа е многу интересна играчка, исто така добар подарок за хрчаци да се игра и да живеат.Пакување Листа : Електрични Хрчак Ролери поставите*1 Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметри на производот