.

uxcell Пресврт Заклучување Кабел Жица Врски Најлон У Облик Зачувате Место 10мм Кол Црна 100pcs

uxcell Пресврт Заклучување Кабел Жица Врски Најлон У Облик Зачувате Место 10мм Кол Црна 100pcs

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

[1] : Име на Производ : Пресврт Заклучување Кабел Вратоврска; Материјал : PA66. [2] : Се Вклопуваат Пакет Дијаметар(Макс.) : 10мм / 0.4"; Големина : 39mm x 20mm x 4.5 mm(L*W*H). [3] : Пресврт Заклучување Кабел Жица Врски Најлон У Облик Зачувате Место 10мм Кол Црна со Receptacle. [4] : Ова Пресврт се Заклучува Кабел Врски се направени од најлон материјал, круг совети. [5] : Еднократно и releasable, лесно да се отвори и пресврт; Може да се зацврсти и да се олабават кабли брзо, да се зачува простор.Опис : Ова Пресврт се Заклучува Кабел Врски се направени од најлон материјал, круг совети.Обновливи и releasable, лесно да се отвори и пресврт.Може да се зацврсти и да се олабават кабли брзо, да се зачува простор.Спецификации : Име На Производ : Пресврт Заклучување Кабел Tie Material : PA66 Fit Пакет Дијаметар(Макс.) : 10мм / 0.4"Големина : 39mm x 20mm x 4.5 mm(L*W*H)Пакетот Вклучува : 100 Pcs( +/- 2%) x Пресврт Заклучување Кабел Врски.

Параметри на производот